Novostavba

Od základů po střechu.

Novostavba

Rekonstrukce domu

Předělat nebo přistavět? S obojím se popereme.

Novostavba

Rekonstrukce bytu

Kompletní? Částečná? Brnkačka.

Novostavba

Hledáte konkrétní stavbní príce?konkrétního?

Projekty a povolení

Příprava projektu a stavební povolení

Zkontrolujeme pro vás pozemek nebo nemovitost, územní plán a stavební regulace. Připravíme potřebné dokumenty pro stavební povolení, zařídíme změnu územního plánu, povolení od památkářů a vyřešíme veškerou komunikaci s úřady.

Projekt
Dům

Projektová dokumentace a architektonické návrhy

Vypracujeme architektonický návrh a kompletní projektovou dokumentaci včetně všech potřebných dokumentů pro schválení ze stran úřadů. Připravíme kalkulace, rozpočty a časové harmonogramy pro úspěšnou a kvalitní realizaci.

Vytvoříme realistické 3D vizualizace exteriéru i interiéru, abyste si mohli svůj nový domov prohlédnout ze všech stran a představit si, jak bude vypadat naživo.

Financování

Poradíme při volbě toho nejvýhodnějšího způsobu financování, řekneme na co si dát konkrétně pozor a pomůžeme vám s celým procesem získání potřebných financí.

Zajistíme pro vás všechny nezbytné dokumenty, úřední ocenění, kupní smlouvy a dohlédneme na každou fázi procesu poskytování úvěru. Od žádosti o hypotéku až k uzavření smlouvy a vkladu na katastr nemovitostí.

Stavební činnost

Co stavíme?

Od vysněného rodinného domu na přání, přes kompletní předělání a rekonstrukci vašeho stávajícího domova, až po drobnější úpravy, jako je nový plot nebo koupelna.

Novostavby

Realizujeme kompletní výstavbu na klíč. Od přípravných prací přes základovou desku a hrubou stavbu až po střechu a všechny dokončovací práce.

Rekonstrukce a zateplení

Provádíme rekonstrukce a přestavby celých domů, stavební úpravy bytů a bytových jader, půdní vestavby a nástavby, opravy fasád a rekonstrukce střech. Zateplení venkovních i vnitřních prostor.

Hledáte konkrétní stavbní príce?

Správa a údržba nemovitosti

Pečujeme o váš dům a udržujeme ho v perfektním stavu. Tridora care je program, který chrání a stará se o vaše nemovitosti za vás. Důkladné pravidelné prohlídky, běžná údržba a opravy.

Poradenství

Poradíme a pomůžeme se vším, co se týká nemovitostí. Od výběru správného pozemku, přes právní stránku a zastupování v jednání s úřady, až po daně a pojištění.

  • Regulace
  • Komunikace s úřady
  • Pojištění
  • Dotace
  • Energie
  • Zabezpečení nemovitosti
Poradce

Realitní služby

Zprostředkujeme prodej, nákup nebo pronájem nemovitostí a pozemků. Přitažlivá prezentace a cílená propagace jsou základ, na kterém začínáme. Díky zkušenostem našich partnerů úspěšně prodáváme nemovitosti za nejvyšší možné ceny.

Naše projekty