Služby

Vytváříme váš nový domov, kde se budete cítit skvěle. Od návrhu až po kolaudaci. Bez nutnosti cokoliv zařizovat nebo vědět o stavebnictví. Naši experti jsou vám neustále k dispozici.

Chci domov snů

Projekty a povolení

Příprava a nejen stavební povolení

Zkontrolujeme pro vás pozemek nebo nemovitost, územní plán a stavební regulace. Připravíme potřebné dokumenty pro stavební povolení, zařídíme změnu územního plánu, povolení od památkářů a vyřešíme veškerou komunikaci s úřady.

Projekt
Dům

Projektová dokumentace a architektonické návrhy

Vypracujeme architektonický návrh a kompletní projektovou dokumentaci včetně všech potřebných dokumentů pro schválení ze stran úřadů. Připravíme kalkulace, rozpočty a časové harmonogramy pro úspěšnou a kvalitní realizaci.

Vytvoříme realistické 3D vizualizace exteriéru i interiéru, abyste si mohli svůj nový domov prohlédnout ze všech stran a představit si, jak bude vypadat naživo.

Financování

Poradíme při volbě toho nejvýhodnějšího způsobu financování, řekneme na co si dát konkrétně pozor a pomůžeme vám s celým procesem získání potřebných financí.

Zajistíme pro vás všechny nezbytné dokumenty, úřední ocenění, kupní smlouvy a dohlédneme na každou fázi procesu poskytování úvěru. Od žádosti o hypotéku až k uzavření smlouvy a vkladu na katastr nemovitostí.

Stavební činnost

Co stavíme?

Od vysněného rodinného domu na přání, přes kompletní předělání a rekonstrukci vašeho stávajícího domova, až po drobnější úpravy, jako je nový plot nebo koupelna.

Novostavby

Vytvoříme pro vás nový domov podle vašich požadavků a představ. Realizujeme stavby kompletně od přípravných prací přes základovou desky a hrubou stavbu, až po střechu a všechny dokončovací práce.

Rekonstrukce a zateplení

Rekonstrukce a přestavby celých domů, stavební úpravy bytů a bytových jader, půdní vestavby a nástavby, opravy fasád a rekonstrukce střech. Zateplení venkovních i vnitřních prostor. Od bouracích prací a změn dispozic až po novou koupelnu.

Nový design

Nejdůležitější na vašem bydlení je to, jak se v něm cítíte. Pokud vnímáte, že je čas na změnu, pomůžeme vám ho proměnit k nepoznání. Zkrátka nový domov na starém místě.

Nový design, nové barvy, nové vybavení. Pokud váš domov nepotřebuje rekonstrukci, ale jenom změnit tvář, tak se do toho spolu můžeme hned pustit. Připravíme návrhy a vizualizace, vyklidíme starý nábytek, dáme nové obklady, položíme koberce, vymalujeme zdi, namontujeme spotřebiče, vybavíme prostor novým nábytkem, uklidíme a můžete bydlet v novém.

Správa a údržba domu

Pečujeme o váš dům a udržujeme ho v perfektním stavu. Tridora care je program, který chrání a stará se o vaše nemovitosti za vás. Důkladné pravidelné prohlídky, běžná údržba a opravy.

Poradenství

Poradíme a pomůžeme se vším, co se týká nemovitostí. Od výběru správného pozemku, přes právní stránku a zastupování v jednání s úřady, až po daně a pojištění.

  • Regulace
  • Komunikace s úřady
  • Právní služby
  • Daňové poradenství
  • Pojištění
  • Dotace
  • Energie
  • Zabezpečení
Poradce

Realitní služby

Zprostředkujeme prodej, nákup nebo pronájem nemovitostí a pozemků. Dekorace, přitažlivá prezentace a cílená propagace jsou základ, na kterém začínáme. Díky zkušenostem našich partnerů úspěšně prodáváme nemovitosti za nejvyšší možné ceny.

Zabezpečení

Pro maximální pocit soukromí a bezpečí vás i vašich nemovitostí navrhneme ve spolupráci s bezpečnostními experty ideální řešení ochrany domova a postaráme se o jeho zabezpečení, včetně nonstop dohledu.

Naše projekty